Strona główna > Strona główna > Sklep sprzętu rekomendowanego
Sklep sprzętu rekomendowanego
Montowany i polecany przez nas sprzęt do budowy domowych instalacji multimedialnych:

Multiodtwarzacz Blu-ray oraz plików multimedialnych OPPO BDP-95EU <>
Najnowszy model odtwarzacza OPPO z oferty kalifornijskiej firmy. Odtwarzacz BDP-95EU potrafi odtworzyć płyty Blu-ray w standardzie 2D oraz 3D, płyty DVD, DVD-Audio,SACD, HDCD oraz CD. W roli odtwarzacza sieciowego wykorzystuje swoją wysokozaawansowaną elektronikę. Sekcja wizyjna obsługiwana przez najnowszy bardzo wydajny procesor. Atutem nowego odtwarzacza BDP-95EU jest bardzo zaawansowany tor audio. Odtwarzacz bazuje na 32-bitowych przetwornikach c/a SABRE32 ESS9018, których użyto po jednym dla wyjść stereo (4 kanały przetwornika obsługują jeden kanał wyjściowy w podwójnej konfiguracji różnicowej) oraz dla wyjść 7.1. Stereofoniczny tor sygnałowy jest zbalansowany od konwerterów c/a aż po wyjścia XLR. Zasilacz liniowy dla sekcji audio wykorzystuje transformator toroidalny specjalnie zaprojektowany dla Oppo przez Rotela. Urządzenie waży 7,3 kg i posiada masywną obudowę, czarne szczotkowane aluminium. Dodatkową atrakcją jest możliwość odtwarzania plików multimedialnych zarówno audio, jak i video z sieci lokalnej, dysków USB oraz eSATA. Oppo BDP-95EU może być podstawą dobrej klasy systemu domowej rozrywki...
- BDP-95EU posiada dedykowany kanał wyjścia analogowego stereo - specjalnie zoptymalizowane układy DAC ES9018.
-Zbalansowane wyjście Stereo XLR. Symetryczne wyjście posiada prawdziwy tor sygnału różnicowego aż z DAC do złącza XLR 3-pin. Wyjścia zapewniają lepszą redukcję zakłóceń i poprawiają jakość sygnału.
-Indywidualne wyjścia analogowe dla dźwięku przestrzennego 7.1-kanałowego są idealne do połączenia systemu 7.1 lub 5.1. Napędzane przez referencyjny przetwornik DAC ES9018 SABRE32 dostarczają niewiarygodny i zapierający dech w piersiach rozmach sceny dźwiękowej.
-Cyfrowe wyjście optyczne i koaksjalne - do prostego i łatwego podłączenia tradycyjnych amplitunerów starszej generacji.
-Dolby TrueHD – Oppo BDP-93EU dostarcza bezstratny format dźwięku przestrzennego wysokiej rozdzielczości specjalnie zaprojektowany dla formatu Blu-ray. Odtwarzacz potrafi format TrueHD przesłać złączem HDMI w formie bitowej, ale również wewnętrznie zdekodować do PCM i przesłać go przez HDMI lub złącza analogowe 7.1.
-DTS-HD Master Audio - Oppo BDP-93EU dostarcza bezstratny format dźwięku przestrzennego wysokiej rozdzielczości. Odtwarzacz potrafi format przesłać złączem HDMI w formie bitowej, ale również wewnętrznie zdekodować DTS-HD Master Audio i przesłać go przez HDMI lub złącza analogowe 7.1.
-Wyjścia analogowe 7.1 – zestaw wyjść analogowych audio pozwala podłączyć odtwarzacz Oppo z jakimkolwiek wzmacniaczem, amplitunerem czy procesorem dźwięku i cieszyć się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości.
img


img
Wieloformatowy odtwarzacz Blu-rey oraz plików multimedialnych Oppo BDP-93EU[color=blue] <>Nasza CENA 3 279 PLN

Odtwarzacz Blu-ray w ofercie amerykańskiej firmy Oppo. Idąc z duchem czasu, producent oferuje swój pierwszy w historii firmy odtwarzacz Blu-ray 3D. Odtwarzacz Blu-ray, który jest w stanie nie tylko odtwarzać tradycyjne płyty DVD i Blu-ray, ale także najnowsze wydawnictwa Blu-ray 3D. Tradycyjnie, rozwiązania zastosowane w odtwarzaczy Oppo BDP-93EU należą do najlepszych w swojej klasie. Znakomita jakość dźwięku i obrazu tym razem dostępna również dla użytkowników technologii 3D. Model Oppo BDP-93EU został przewidziany na rynek europejski.Znakomity stosunek jakości do ceny.


img
Odtwarzacz plików multimedialnych Popcorn Hour A300 <>Nasza CENA 1 079 PLN
Popcorn Hour A300 to zaawansowany odtwarzacz multimedialny zbudowany w oparciu o najnowszy, bardzo szybki procesor SIGMA SMP8647 800MHz. Zapewnia wydajną pracę w sieci 1Gbit i obsługę plików wideo z bitrate do 100Mbps. Nowa, wielojęzyczna aplikacja Media Jukebox v2 automatycznie buduje, kataloguje i opisuje zbiory plików multimedialnych użytkownika, zapewniając komfort obsługi niespotykany w urządzeniach konkurencji. Dostęp do intensywnie rozwijanego Marketu Aplikacji pozwala na wybór dodatkowych rozszerzeń i programów umożliwiających pobieranie i odtwarzanie multimediów online z internetu. Urządzenie pozwala na montaż wewnętrznego dysku 3.5" (do 3TB) lub 2.5" (do 1TB). Posiada polskie menu i obsługuje polskie napisy do filmów.

img
Odtwarzacz plików multimedialnych Popcorn Hour C200 <>Nasza CENA 1 349 PLN
to jeden z najbardziej zaawansowanych odtwarzaczy multimedialnych na rynku. Urządzenie zbudowano w oparciu o mocny procesor Sigma Designs SMP8643 (667MHz) zapewniający odtwarzanie wszelkich materiałów audio i wideo w SD i HD. Nowy interfejs użytkownika wprowadzony w listopadzie 2010, pozwala na graficzne przeglądani biblioteki mediów z wieloma opcjami selekcji i wyszukiwania. Urządzenie wyróżnia się dużą obudową z nawigacyjnym wyświetlaczem LCD i miejscem na zamontowanie napędu Blu-Ray. Rozbudowane opcje pracy w sieci 100/1000Mbit zapewniają serwery UPnP, MyIHome, Samba, FTP, NFS oraz klient SMB, FTP, NFS, BitTorrent i Usenet. Dostęp do internetu pozwala na oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki pobieranej z sieci. Usługa Application Market umożliwia pobieranie i instalowanie dodatkowych aplikacji, gier i serwisów internetowych, przygotowywanych przez producenta i firmy niezależne. Stale rozwijane oprogramowanie zapewnia m.in. prostą wielozadaniowość, jest przejrzyste i intuicyjne, obsługuje także język polski. Do sterowania urządzeniem służy podświetlany pilot radiowy.
C200 to optymalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie bez problemu radzi sobie z najnowszymi formatami audio i wideo, wliczając w to formaty wysokiej rozdzielczości obrazu i wielokanałowego dźwięku o wysokich współczynnikach bitrate. C200 obsługuje formaty MPEG2, WMV VC1 i MPEG4 (w tym H264/AVCHD) o przepustowości do 60Mbps, odtwarza obrazy ISO płyt DVD oraz BluRay, zapewniając najwyższej jakości obraz w rozdzielczości 1920x1080 (Full HD). Jest niezastąpionym urządzeniem do gromadzenia i odtwarzania materiałów wideo kopiowanych bezpośrednio z kamer video nagrywających w HD. Sprzętowe wsparcie procesora dla dekodowania obrazów JPG pozwala na bezproblemową realizacje efektownych pokazów slajdów...

img
Odtwarzacz plików multimedialnych Popcorn Hour A210 <>Nasza CENA 888 PLN
to zaawansowany odtwarzacz multimedialny zbudowany w oparciu o mocny procesor Sigma Designs SMP8643 (667MHz) zapewniający odtwarzanie wszelkich materiałów audio i wideo w SD i HD.
Urządzenie pozwala na montaż wewnętrznego dysku 3.5" (do 2TB) lub 2.5" (do 1TB). Rozbudowane opcje pracy w sieci 100/1000Mbit zapewniają serwery UPnP, MyIHome, Samba, FTP, NFS oraz klient SMB, FTP, NFS, BitTorrent i Usenet. Dostęp do internetu pozwala na oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki pobieranej z sieci. Stale rozwijane oprogramowanie zapewnia m.in prostą wielozadaniowość, jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Odtwarzacz ma polskie menu i obsługuje polskie napisy do filmów.
- Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą trybu 24p oraz formatów Audio HD (dekodowanie oraz tryb passthrough dla DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD)
- Cyfrowe optyczne oraz koaksjalne wyjścia audio
- Złącze sieci Gigabit Ethernet (RJ45)
- Możliwość podłączenia adaptera WiFi na USB (adapter jest sprzedawany oddzielnie).
- Opcja podłączenia wewnętrznego dysku SATA 3.5" lub 2.5"
- 2 złącza host USB 2.0 do podłączania zewnętrznych pamięci i dysków USB, a także klawiatury.
- Elegancka, metalowa obudowa bez dodatkowego wentylatora - zapewnia cichą pracę urządzenia.
- Odtwarzanie wideo w HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), WMV i innych, obsługa MKV
- Odtwarzanie obrazów ISO płyt BluRay z uproszczoną nawigacją (bez menu płyty)
- Obsługa napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w kontener MKV i M2TS
- Wbudowany Media Jukebox (NMJ) - pozwala na katalogowanie, wyszukiwanie o przeglądanie plików z dysku przy użyciu atrakcyjnego graficznego interfejsu.
- Dekodery audio dla FLAC, OGG, ADIF, ADTS, AC3, DTS i innych
- Gapless playback - odtwarzanie plików muzycznych bez przerw, shuffle - odtwarzanie w losowej kolejności.
- Obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF (JPG wspierany sprzętowo przez procesor), informacja o parametrach zdjęcia (JPG) z danych EXIF...

img
Odtwarzacz plików multimedialnych Dune HD Smart D1 <>Nasza CENA 888 PLN
to jednostka centralna zaawansowanego odtwarzacza multimedialnego wyposażona w wyświetlacz oraz opcję montażu wewnętrznego dysku 3.5" lub 2.5". Jednostka może być elementem systemu złożonego z dodatkowych komponentów (modułów Smart Extension) pozwalających na podłączenie kolejnych dysków, czytnika płyt CD/DVD/BD czy karty rozszerzeń. Urządzenie jest pełnowartościowym odtwarzaczem zbudowanym na bazie procesora Sigma, zapewniającym odtwarzanie z najwyższą jakością wszelkich formatów audio i wideo. Obudowę wyposażono w złącze eSATA, 3 złącza USB, czytnik kart pamięci i złącze sieci LAN. Funkcje pracy w sieci obejmują serwery SMB i FTP, klienta SMB, UPnP, NFS i Torrent oraz opcje odtwarzania internetowych stacji radiowych i dostępu do internetowych materiałów wideo. Sprzęt obsługuje także opcjonalny zewnętrzny tuner DVB-T.# Odtwarzanie przez sieć, z dysku, z pamięci USB i kart pamięci wszelkich materiałów wideo, w tym HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), VC1, WMV, MKV.
- Wsparcie dla Real3D pozwoli oglądać materiały wideo 3D (wsparcie zapewnianie sprzętowo przez procesor)
- Obsługa wymagających plików wideo o wskaźnikach bitrate do 50Mbps i więcej.
- Obsługa napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w pliki MKV i M2TS.
- Szybka obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF, PNG.
- Dekodery audio dla FLAC, OGG, ADIF, ADTS, AC3, eAC3, DTS, DTS HD-HR, DTS HD-MA, TrueHD i innych.
- Odtwarzanie plików FLAC stereo i wielokanałowych, z jakością do 192kHz/24bit. Odtwarzanie formatów Monkey Audio (APE), WAV, PCM, DTS, AC3
- Opcjonalny graficzny interfejs do przeglądania plików wideo przez miniaturki okładek
- Obsługa radia internetowego z plików PLS i M3U
- Obsługa serwisów internetowych, odtwarzanie strumieni video i audio z internetu.
- Obsługa plików SWF - możliwość uruchamiania aplikacji Flash.
- Wbudowana zaawansowana przeglądarka stron internetowa obsługiwana myszką i klawiaturą USB
- Zestaw funkcji do kopiowania plików i katalogów, zakładania katlogów i kasowania plików.
- Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą trybu 24p oraz formatów Audio HD (passthrough DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD).
- Funkcja zaawansowanego skalowania (upscaling) i usuwania przeplotu (deinterlacing) dla formatu DVD i innych materiałów wideo SD i HD.
- Cyfrowe optyczne wyjście audio.
- Analogowe wyjście audio 2.0...
img
Dune HD Duo<>Nasza CENA 1 289 PLN
Cechy wyjątkowe dysku sieciowego: to zaawansowany technicznie odtwarzacz HD wyposażony w dwie kieszenie na dyski twarde 3.5". Zbudowany w oparciu o wydajny procesor Sigma Designs 8642, obsługuje wszystkie najważniejsze formaty wideo HD i SD, jest zgodny z najnowszymi formatami dźwieku HD, sprawnie pracuje w sieci LAN, zapewnia dostęp do internetowych zasobów audio i wideo. Obsługuje zewnętrzny tuner DVB-T (USB), przygotowany jest do instalacji kart rozszerzeń z tunerami DVB-T, DVB-C, DVB-S itd., które trafią do sprzedaży w późniejszym terminie.
-Procesor główny: Sigma Design SMP8642 667MHz
-Dwie kieszeni na dyski twarde z opcją szybkiej instalacji dysków 3.5" o pojemności do 2TB każdy, z funkcją hot-swap
-Pełne odtwarzane płyt BluRay z plików (BDMV i ISO), z dysku, przez sieć i USB. Obsługa menu płyt BD, BD-J, BonusView, BD-Live itd (Profil 2.0).
-Odtwarzanie przez sieć, z dysku i z pamięci USB wszelkich materiałów wideo, w tym HD w formatach MPEG2 (TS/PS), MPEG4 (w tym H264, AVCHD), VC1, WMV, MKV.
-Wsparcie dla Real3D pozwoli w przyszło�ci oglądać niektóre materiały wideo 3D (wsparcie zapewnianie sprzętowo przez procesor)
-Obsługa wymagających plików wideo o wskaźnikach bitrate do 50Mbps i więcej.
-Obsługa napisów do filmów z zewnętrznych plików oraz wbudowanych w pliki MKV i M2TS.
-Szybka obsługa plików graficznych JPG, BMP, GIF, PNG.
-Dekodery audio dla FLAC, OGG, ADIF, ADTS, AC3, eAC3, DTS, DTS HD-HR, DTS HD-MA, TrueHD i innych.
-Odtwarzanie plików FLAC stereo i wielokanałowych, z jakością do 192kHz/24bit. Odtwarzanie formatu Monkey Audio (APE), WAV, PCM, DTS, AC3
-Opcjonalny graficzny interfejs do przeglądania plików wideo przez miniaturki okładek (www.zappiti.com)
-Obsługa radia internetowego z plików PLS i M3U
-Obsługa serwisów internetowych, odtwarzanie strumieni video i audio z internetu.
-Obsługa plików SWF - możliwość uruchamiania aplikacji Flash.
-Wbudowana zaawansowana przeglądarka stron internetowych obsługiwana myszką i klawiaturą USB
-Zestaw funkcji do kopiowania plików i katalogów, zakładania katalogów i kasowania plików
-Złącze HDMI (1.3), z sygnałem do 1080p (1920x1080 60Hz) i obsługą trybu 24p oraz formatów Audio HD (passthrough DTS HD-HR, DTS HD-MA, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD).
-Funkcja zaawansowanego skalowania (upscaling) i usuwania przeplotu (deinterlacing) dla formatu DVD i innych materiałów wideo SD i HD.
-Cyfrowe optyczne oraz koaksjalne wyjścia audio.
-Analogowe wyjścia audio 2.0 oraz 7.1


img
Sieciowy serwer RedyNas 2000U 2TB<>Nasza CENA 1 599 PLN
Cechy wyjątkowe dysku sieciowego:
- Najtańszy dwudyskowy serwer plików w najwyższej grupie możliwości
- Obsługa dwóch dysków i trybu RAID 0/1 zabezpieczającą przed utratą danych
- Panel użytkownika i oprogramowanie dostępne w języku polskim !!!
- Elegancki design idealny na biurko - cicha konstrukcja - 24dB
- Możliwość instalacji dysków 3.5" oraz 2.5" SATA
- Zintegrowany Webserwer z obsługą PHP/MySQL
- Serwer multimedialny z UPnP zgodny z standardem DLNA
- Udostępnianie drukarki USB w sieci dla systemów Windows
- Serwer iTunes do współpracy z iPOD i iPhone
- Wbudowany serwer FTP z funkcjami SSL, TLS
- Pobieranie danych (film, muzyka, oprogramowanie) z sieci BitTorrent/FTP/HTTP
- Wbudowane łatwe w konfiguracji i użyciu albumy zdjęciowe i blog
- USB-Copy i kompleksowy backup danych na serwer i urządzenia zewnętrzne
- Wbudowane 2 szybkie interfejsy sieciowe - 1Gbit/s
- W pełni funkcjonalny serwer pocztowy z obsługą POP3, SMTP, IMAP itd.
- Serwer do rejestracji monitoringu video z kamer sieciowych

img
Router bezprzewodowy Gigabit N900 WNDR4500<>Nasza CENA 689 PLN

-Prędkość przesyłania WiFi 450 + 450
-Funkcja WiFi boost - wyjątkowy zasięg
-Współdzielenie drukarki oraz storage
Router bezprzewodowy NETGEAR N900 Dual Band Gigabit dostarcza niespotykaną wydajność oraz zasięg w sieciach WiFi. Stały dostęp do Internetu za pomoca szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego połączenia bezprzewodowego tworzy potężną sieć domową dla aplikacji, takich jak streaming 3DHD wideo i gier online.

Specyfikacja techniczna na podstawie danych producenta.
Wszystkie znaki towarowe, nazwy i logo zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i są własnością poszczególnych producentów.
Galeria